Hanat Hanat TV

HANAT CZERESNIE str gł.

Świeże orzechy laskowe obieramy, pakujemy i sprzedajemy

 Zbiory orzechów i sprzedaż dla odbiorców hurtowych i detalicznych zaczynamy już początkiem sierpnia. Rwiemy, sortujemy i pakujemy dla odbiorców owoce w zielonej otulinie jako świeże tzw. mleczne orzechy do bezpośredniej konsumpcji. Opakowania, zielone siatki, rożnej wielkości wedle życzenia klienta.

 Od połowy sierpnia tj. od 15 VIII startujemy z świeżym orzechem bez zielonej otuliny którą usuwamy na łuszczarce do orzechów (patrz film), mamy odmiany wczesnych orzechów, które wtedy mają odpowiednią dojrzałość i zarazem smak, który bardzo sobie ceni docelowy konsument tych smacznych i aromatycznych owoców. Nasz specyficzny i unikalny mikroklimat sprawia że kto raz spróbował naszych świeżych orzechów będzie pamiętał i szukał zawsze o tej porze roku.

 Zapraszamy do degustacji, zakupu świeżych, aromatycznych i naprawdę smacznych orzechów laskowych w sezonie 2018r.

Produkujemy świeże orzechy laskowe takich odmian jak:
Wczesny Długi, Cosford, Webba Cenny, Kataloński, Barceloński, Olbrzym z Halle i inne.

Zapraszamy po orzechy laskowe do nas w tym sezonie :) 

Zobacz i posłuchaj co sądzi o naszych orzechach jeden z najlepszych kucharzy w Polsce.

 W sierpniu gościliśmy w naszych sadach leszczynowych HANAT "Jakubiak lokalnie 4" to autorska produkcja kuchni+ prowadzona przez Tomasza Jakubiaka. Tomasz to kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popularnego programu "Jakubiak w sezonie" w telewizji kuchnia+.