Hanat Hanat TV

HANAT CZERESNIE str gł.

Monchiero evelution 20125 w Polsce - zbiera 1 ha orzechów w godzinę

 Kombajn  Monchiero 20125 – najlepszy kombajn do zbioru orzechów i nie tylko... Silnik John Deere 4,5 litra turbo doładowany, moc 134 konie, pojemność zbiornika na orzechy 3 m3! Zbiór odbywa się w całości mechanicznie, dzięki czemu jest możliwy nawet w ekstremalnie mokrych i deszczowych warunkach, przy zachowaniu bezkonkurencyjnego tempa zbioru – 1 hektar poniżej 1 godziny! Czystość towaru 95%, samodzielny wyładunek nawet na wysokie przyczepy zbożowe. Niezastąpiony w mokrym klimacie.  

 Rewelacyjny samojezdny kombajn do zbioru orzechów MONCHIERO evelution 20125. Najpotężniejszy model już w Polsce, świetnie wyposażony. sprawny zbiór z górzystego i mokrego terenu. Będzie pracował na jednej z największych i najnowocześniejszych plantacji orzecha laskowego w kraju.

Zobacz rozładunek i pierwsze testy maszyny.

 Szybki i sprawny zbiór orzechów laskowych samojezdnym kombajnem firmy Monchiero. Kombajny Monchiero zbierają zawsze, bez względu na pogodę, nawet z wody stojącej w sadzie. Zbierają szybko i dokładnie. Standardowa wydajność 1 hektar / godzinę pozwala przeprowadzać zbiór wielokrotnie, wracając na te same kwatery w sadzie, dzięki czemu zachowujemy najwyższą jakoś orzechów. Prawdopodobnie najlepszy kombajn do zbioru orzechów w sadzie. Sprawdza się w trudnych warunkach, wilgotno i mokro inne się zapychają a ten pracuje dalej! Więcej informacji znajdziesz na www.ProjektOrzech.pl