Hanat Hanat TV

HANAT CZERESNIE str gł.

Sadzonki i szkółki orzechów, sposoby ich rozmnażania.

 Sadzonki i szkółki orzechów. Zobacz różne drzewka leszczyny, orzecha włoskiego jak i różnice w sposobach ich rozmnażania. Jak wyglądają w szkółce odkłady pionowe, odkłady poziome, rozsada.  Sadzonki różnych odmian orzechów laskowych np. Kataloński, Barceloński, Cosford, Olbrzym z Halle, Cenny Webba także orzechów włoskich np. Milotai 10, Milotai Późny, Milotai Plenny, Mars. 

 

 Zapraszam do zobaczenia przed posadzeniem sadzonek leszczyny czyli orzecha laskowego. Najlepsze są roczne i dwuletnie odmiany towarowe, Barceloński, Kataloński, Olbrzym z Halle, Cosford i inne. Bardzo ważny jest dobór stanowiska, odmiany głównej jak i zapylaczy. To bardzo istotna sprawa która ma ogromny wpływ na późniejsze plonowanie. Nie mniej ważna jest rozstawa czy też ochrona przed chorobami i szkodnikami. Uprawa leszczyny to nie taka prosta sprawa.

 Polecamy swą pomoc w znalezieniu, doborze sadzonek orzecha laskowego (również orzecha włoskiego, szczepionego), planowaniu nasadzenia, poźniejszego prowadzenia sadu itd...

HANAT to produkcja, sprzedaż, doradztwo, nasadzenia czyli produkujemy, sprzedajemy, doradzamy i nasadzamy a orzechy laskowe to nasza pasja :)

Sadzonki leszczyny przed posadzeniem

Zobacz odmiany orzecha laskowego

Młoda plantacja leszczyny