Hanat Hanat TV

HANAT CZERESNIE str gł.

Sadzonki orzecha laskowego, leszczyny - zobacz przed posadzeniem

 Zapraszam do zobaczenia przed posadzeniem sadzonek leszczyny czyli orzecha laskowego. Najlepsze są roczne i dwuletnie odmiany towarowe, Barceloński, Kataloński, Olbrzym z Halle, Cosford i inne. Bardzo wazny jest dobór stanowiska, odmiany głównej jak i zapylaczy. To bardzo istotna sprawa która ma ogromny wpływ na późniejsze plonowanie. Nie mniej ważna jest rozstawa czy też ochrona przed chorobami i szkodnikami. Uprawa leszczyny to nie taka prosta sprawa.

Zobacz sadzonki leszczyny odmian towarowych do zakładania nowych plantacji orzecha laskowego. Dochodowy sad orzechowy musi być zakładany ze zdrowych ładnych sadzonek. Zrzeszenie Producentów Orzechów i Sadzonek leszczyny zrzesza najlepszych szkółkarzy produkujących sadzonki orzechów idealne do posadzenia nowej plantacji.

 Polecamy swą pomoc w znalezieniu, doborze sadzonek orzecha laskowego (również orzecha włoskiego, szczepionego), planowaniu nasadzenia, poźniejszego prowadzenia sadu itd...

HANAT to produkcja, sprzedaż, doradztwo, nasadzenia czyli produkujemy, sprzedajemy, doradzamy i nasadzamy a orzechy laskowe to nasza pasja :)

Sadzonki leszczyny przed posadzeniem

Zobacz odmiany orzecha laskowego

Młoda plantacja leszczyny