Hanat Hanat TV

HANAT CZERESNIE str gł.

Producent wielkoowocowych czereśni i orzechów laskowych HANAT

Najwspanialsze owoce pochodzą z zadbanych i zdrowych sadów położonych na nieskażonych rejonach Polski jakim jest ziemia sandomierska. Dzięki bardzo korzystnej lokalizacji sadów tuż nad doliną rzeki Opatówki mamy malownicze krajobrazy i czyste nieskażone środowisko. Sady HANAT mają optymalne warunki (najdłuższy w Polsce okres bezprzymrozkowy) pozwalające na ich rozwój jak i produkcję owoców najwyższej klasy. Dbamy i troszczymy się aby nasze owoce pozwoliły Ci poczuć prawdziwie świeży smak czereśni i orzechów laskowych, które trzeba jeść aby długo i zdrowo żyć. Owoce są chronione a sady prowadzone tak aby nasze owoce były i są zawsze najwyższej jakości.

Czereśnie i orzechy z pasją!

Czereśnie to owoce których w sezonie puszkują konsumenci zwłaszcza świeżych i dużych bez zbędnych dodatków. My takie czereśnie mamy i produkujemy zgodnie z Dobrą Praktyką Sadowniczą dla Ciebie! Czereśnie poprawiają apetyt są antytoksyczne i odtruwające organizm. Owoce czereśni są bardzo smaczne i warto je spożywać zwłaszcza w sezonie zbiorów. Jedz czereśnie bo są dietetyczne, regulują żołądek i osuwają fermentację gnilną. To także witaminy grupy B także A i C. Zapraszamy po te wspaniałe owoce do producenta Gospodarstwa Sadowniczego HANAT już w sezonie 2018r. Polecamy świeże czereśnie odmian: Vega, Van, Sam, Summit, Wanda, Korvic, Hedelfińska, Kordia, Regina.

producent czereśni HANAT Kordia

Orzechy laskowe produkowane w gospodarstwie sadowniczym HANAT to cenny surowiec dla konsumentów do bezpośredniego spożycia również dla cukierników, piekarzy i dla przemysłu farmaceutycznego i nie można go zastąpić innymi owocami. Olej z orzechów laskowych jest lepszy od oleju z oliwek! Orzech laskowy nie tylko za walory smakowe ale i zdrowotne! Tylko 30 gramów owoców leszczyny zaspakaja niemal w 80% dziennego zapotrzebowania na witaminę E, która jest głównym antyoksydantem i chroni mięsień sercowy. Zapraszamy po te cudowne owoce do nas producenta orzechów laskowych. Produkujemy owoce orzechów laskowych takich odmian jak: Cosford, Cenny Webba, Katalonski, Barceloński, Olbrzym z Halle.

producent orzechów laskowych

Zapraszamy po te wspaniałe owoce do producenta Gospodarstwa Sadowniczego HANAT