Hanat Hanat TV

HANAT CZERESNIE str gł.

Analiza odmian orzecha laskowego do nasadzeń towarowych i amatorskich

 Analiza odmian orzecha laskowego do nasadzeń towarowych i amatorskich. Przydatność, ochrona, cięcie, gęstość sadzenia. Jakie odmiany mają przyszłość i czy jest sens sadzenia dużych plantacji? Omawiamy i zwiedzamy plantacje z takimi odmianami jak: Waterloo, Barra, Butler, Olga, Krystyna, Joanna, Truchsessa, Cud Bollwiller, Webba Cenny, Olbrzym z Halle, Cosford, Wojtek, Willamette, Tonda di Giffone, Lamberta Czerwonoowocowy, Kataloński. Plantacja członków ZPOiSL Tomasza i Wojciecha Borkowskich. Zwiedzają i rozmawiają z gospodarzami Agnieszka i Robert z Zrzeszenia Producentów Orzechów i Sadzonek Leszczyny które zorganizowało to spotkanie. Uprawa orzechów.

 Kataloński czy Barceloński? Problem z różnym nazewnictwem tych samych odmian. Którego warto sadzić? Który jest lepszy? Omawiamy odmiany leszczyny ich wady i zalety. Jak odmładzać stary sad orzecha. Mamy odpowiedź.

 HANAT TV to amatorski kanał filmowy, sadowniczego pasjonata. Zobaczysz tu filmy z sadów, wszelkie relacje z różnych spotkań, szkoleń, targów sadowniczych, prelekcje, ciekawostki, wykłady, pokazy cięcia i maszyn, zalecenia nawożenia i ochrony od najlepszych doradców sadowniczych, także naukowców.

Nie chcesz przegapić najnowszych filmów subskrybuj  HANAT TV 

 Gospodarstwo Sadownicze HANAT to produkcja, sprzedaż, doradztwo, nasadzenia czyli produkujemy, sprzedajemy, doradzamy i nasadzamy a sadownictwo to nasza pasja :)